17.2.2017 Ne, neopustili jsme naše stránky, jen jsme trochu líní na aktualizaci :) od poslední aktualizace se toho mnoho přihodilo, máme nové potomky, nové krycí psy a další feny, které jednoho dne snad ponesou dál název Ever After. 

Mezitím jsme se účastnili mnoha výstav napříč celou Evropou a mnohokrát jsme si odnesli víc než vynikající výsledky! V loňském kroce jsme také zažili nepředstavitelnou radost, když náš potomek Moonpromises Ever After zvítězil ve své třídě na prestižní British National Championship show a o týden později se umístil druhý ve své třídě na neméně prestižní výstavě Crufts - a to jako první česká kolie v celé historii československého chovu kolií vůbec!

Nyní nás však čeká jaro, nové cesty a nová dobrodružství!

Jak vidíte, máme mnoho novinek :) pokud máte zájem získat více a pravidelnější informace, zveme vás na návštěvu našeho facebookového profilu, který je pravidelně udržován :) 

4.8.2015 Dvě zlaté holčičky hledají své nové páníčky. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.
22.7.2014 Všechna štěňátka již mají své nové milující rodiny. Do společného života jim přejeme mnoho společné radosti a štěstí

Začalo nám léto a tak si ho užíváme ve velkém stylu. Výlety, procházky a společné akce máme skoro každý víkend a protože je vedro a všichni moudře odložili zimní kožich, chodíme se koupat do řeky.
I výlet za ovečkami jsme si udělali - tentokrát do Německa ke známé chovatelce border collií Heike Braun, která se intenzivně věnuje pasení se psy, a velmi nás potěšilo její víc než příznivé hodnocení ovčáckých vloh našich kolií a pozvání k dalšímu setkání. 

Na výstavách nás úspěšně reprezentuje zatím nejmladší benjamínek Jeopardy Ever After, která se svojí paničkou během jara stihla získat titul Junior šampionky Slovenska a titul Junior šampionky České Republiky má nadosah.

Za zmínku rozhodně stojí i naše letošní účast na prestižní francouzské výstavě kolií Nationale Élevage du Colley kde nás velmi úspěšně reprezentovali CH Firefly Ever After, CH Highlight of Ever After, Hand In Hand With Ever After, Good News Ever After a Glamorous Ever After.  Všichni si od rozhodčí specialistů odvezli známku výborná a podařilo se jim složit i povahový test TAN. Ferda dokonce na 100 bodů ze 100 a s poznámkou rozhodčího, že na něco takového tam nemají dost vysokou bodovací stupnici :)
Vraceli jsme se plní zážitků a s pevným přesvědčením si to opět za rok zopakovat.

Některé fotky z letošního léta najdete ve fotogaleriích.
CH Firefly Ever After       Glamorous Ever After
12.6.2014 MÁME ŠTĚŃÁTKA!
   polovině března se nám narodilo šest vrnících uzlíčků, které si maminka Harriet přivezla k nám do Čech až z dalekého severního Walesu. Otcem je trikolorní anglický pes Elshajo Armani Moon,  nádherný kus psa  sytě černé barvy s výrazným pálením, silnou kostrou, dokonalou hlavou a postavou. Povahou je to hopík a smíšek a ve svém rodokmenu vede unikátní anglické krevní linie, kterými doufáme obohatit náš chov.

  Máme dvě zlaté fenky s vlohou pro trikolor, dva zlaté pejsky s vlohou pro trikolor a dva trikolorní pejsky.
Některá štěňátka ještě čekají na ty pravé páníčky, kteří hledají věrného parťáka do nepohody a upřímný pohled dvou psích očí.
Pokud právě vy hledáte věrného kamaráda, sportovního parťáka nebo výstavního matadora, neváhejte nás kontaktovat.
3.3.2014 V polovině března očekáváme narození štěňátek v barvě zlatá a zlatá s vlohou pro trikolor.  Maminkou se poprvé stane naše Zalinka, lišáček podšitý. Otcem je velmi krásný německý pes, který mi učaroval svou dokonalou postavou, krásnou hlavou a výbornou povahou. U štěňátek očekáváme utvrzení kvalit obou rodičů, dokonalé postavy s dlouhou šíjí, krásný šibalský výraz, perfektně nasazená a klopená ouška a bohatou srst sytých barev.  Doufáme, že štěńátka zdědí po rodičích také aktivní temperamentní projev a po Zalince snad i ovčácké vlohy.
Některá štěňátka již jsou rezervována. Máte-li zájem o zlatého kamaráda z tohoto spojení, neváhejte nás kontaktovat.
5.1.2014 Vítáme vás všechny v novém roce 2014 a všem našim přátelům a známým přejeme v tomto novém roce zdraví, štěstí a samé úspěchy.

   

Archív novinek