Tato štěňátka čekají na své páníčky  /   These puppies are waiting for their new homes

 

 

Positively Ever After

CEA DNA carrier by parentage, CEA and all eye diseases clear at 7 weeks

MDR 1 +/+, DM N/DM

 

Patty je věčný smíšek a optimista, a od toho se také odvozuje její jméno. Je to věčně rozesmáté štěňátko s ustavičně vrtícím ocáskem, neustále vymýšlí nějaké skopičiny a novinky. Má velmi ráda lidi a hlavně děti. Je zvyklá na velké psy i jízdu autem a začíná zvládat i chůzi na vodítku. Nevadí jí zvuky domácnosti ani bouřky a v domácnosti se chová jako vychované čistotné štěňátko. Čeká na páníčka, který ocení její temperament a který hledá parťáka pro aktivní život.

Patty is very optimistic girl with thoroughly positive attitude as her name suggests. She is all smiling puppy with her little wagging tail and always on the quest to find out some new fun. She likes very much people and especially children. She knows adult dogs and car rides and already starts to master the leash. She doesn´t mind sounds of household or thunder and she is very clean in the house. She is waiting for master who will appreciate her temperament and who is looking for a friend for his active life.

 

 

 

 

Powerplay Ever After

CEA DNA carrier by parentage, CEA and all eye diseases clear at 7 weeks

MDR 1 +/+, DM N/DM

 

Poppy je benjamínek vrhu, vychovaná jemná, slušná holčička, která se velmi ráda nechá chovat a rozmazlovat. Ráda si zalumpačí ale všeho s mírou. Po troše běhání a hopsání je její nejoblíbenější zábavou stulit se na klín nejbližšímu člověku a nechat si drbat bříško. Poppynka je velmi přemýšlivé štěňátko, zvyklé na lidi i velké psy.  Zvládá jízdu autem, chůzi na vodítku a čistotu v domácnosti. Nevadí jí hluk ani zvuky domácnosti stejně jako ostatním jejím sourozencům. Její páníček by měl být člověk nebo rodina, kteří ocení pohodového mazlivého kamaráda, který pro ně bude vždy mít připravenou přátelsky podanou pacinku a olíznutí.

Poppy is our baby of the litter, very well behaved, meek girl who very much likes to cuddle. She also likes to play and have fun, but she is not hyper at all. After some running and jumping her best hobby is to climb on the nearest person´s lap and have her belly scratched. Just like her sister she doesn´t mind the household noises and loud noises as storm.  She is waiting for master who will appreciate laid back cuddly friend, who will always have comforting paw and kiss on the nose ready for them.

 

Štěňátka se narodila 22. května 2015   /    Puppies were born on May 22, 2015

 

Rodokmen štěňátek /  Puppies pedigree

Rodiče štěňátek  /  Puppies parents

Návrat do hlavního menu  /   Return to main page